Natalia i Tomek

Natalia i Tomek – Cieszy nas, e często osoby na co dzień stojące po drugiej stronie aparatu lub kamery (Tomek jest operatorem obrazu) proszą nas o realizację sesji zdjęciowej lub reportażu. Natalia i Tomek zaufali nam i nie narzucali swojej wizji, kadrów…To druga w naszej (całkiem długiej) historii Para, która na plenerze zgodziła się wykąpać w jeziorze, a pierwsza, która odważyła się na taki krok przy ok 15 stopniach Celciusza i prawie bez ubrań 🙂 Dziękujemy Wam za to kochani i nie zapomnimy tego nigdy 🙂 !! 
 
Przyszłe Panny Młode na pewno zwrócą uwagę na wyjątkową sukienkę ślubną Natalii. Jak dotrwacie do końca zobaczycie, że ma ona trzy różne odsłony – każda jest wyjątkowa i bardzo stylowo prezentuje się nawet z ramoneską. Ja zachwyciłam się również prostą opaską i podwiązką od DECOLOVE..
 
Dlaczego dzisiaj pokazujemy Wam ten reportaż? Jutro widzimy się z Natalią  Tomkiem…tak przy okazji:) Bo będziemy fotografować ślub Ani i Karola – siostry Tomka. Spotkamy się też z Czarodzejami Wspomnień i całą przemiłą Odziemkową rodziną 🙂 Kochamy naszą pracę i musimy chyba częściej się nią z Wami dzielić:)
 
Światło: Strefa Światła
Fotografia: Bujak Studio
Suknia: szyta na zamówienie, wg projektu Natalii w Laurelle
Dodatki: Decolove

Opublikowano w: Fotografia Ślubna

Tagi: , , , , , , , , , , ,

 • Felix de Vega

  bardzo fajne material. Ta sukienka jest niesamowita!!! piękne te zdjecia nad jezioro, gratulacje

  • BujakStudio

   Hej Felix, dziękujemy bardzo.

 • Grzegorz Kowalewski

  Super! Mega elegancko! Idealnie komponuje się Wasz styl z niesamowitą parą i ich ślubem. Brawo!

  • BujakStudio

   Hej Grzegorz, bardzo nam miło, dziękujemy <3

 • Szymon Olma

  Piękne fotografie ! Kunszt fotografa na najwyższym poziomie.

  • ewdzinsan

   Dziękujemy Szymon! Takie słowa od Ciebie to dla nas prawdziwe wyróżnienie <3

 • Agata

  Oglądając takie piękne zdjęcia, zastanawia mnie jedno…Jak zaprezentowałoby się typowe polskie wesele na Waszych zdjęciach. Talent to jedno, ale chyba z nieco zaaranżowanym weselem jest łatwiej i jest gdzie/z czym robić fotki?